Srpen 2012

About Halloween's episode 4x01!

31. srpna 2012 v 19:09 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články
Režisér 1. dílu 4. série Joshuu Butlera na twitteru napsal takové krátké shrnutí o halloweenské epizodě 4x01:
"Fanoušci Delena budou o této epizodě hodně mluvit, ale ani Stelena fanoušci nezůstanou jen tak, protože je čeká jedna scéna v lese. To je na tomto seriálu to nejkrásnější - fanoušci obou párů budou vždy jinak odměněni. Halloweenský večírek bude strašidelný, zároveň bude ale i sexy. V této epizodě budeme vidět jednu z nejstrašidelnějších scén v TVD."

Spoiler o 4. sérii Tyler, Klaus and Caroline

31. srpna 2012 v 14:29 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články


"Snažil jsem se to hrát bez problémů , " řekl Trevino o hraní Klause v Tylerově těle. "Nechtěl jsem napodobovat to co dělá Joseph Morgan jako Klaus .
Každý, kdo si myslel, že Klaus využije Tylerovy tělo, aby se dostal ke Caroline pocítí něco nového. Dosud nebyl gentlemanem, nebude jím ani po tomto incidentu .

Můžeme strávit dlouhou dobu čekáním a Caroline si nevybere nikoho z nich, protože Klaus je někdo, koho se musíte rozhodnout milovat . V určitém bodě dospěje k názoru , že si bude muset vybrat jednoho nebo druhého." Dodal nakonec Michael k výběru Caroline .

Tyler je navždy ztracen ?
Určitě není navždy ztracen. Myslím že Tyler se může vrátit do svého těla a bude v pořádku.


1st episode still to 4x01

30. srpna 2012 v 18:49 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Stills
Objevila se prní stillska k epizodě 4x01. Na fotce můžete spatřit Bonnie s Jeremym, myslím, že na fotce dělají nějaké kouzlo. Už se vážně nemohu dočkat! A co vy?
image host

Stills BD 2

28. srpna 2012 v 16:49 | ♥Verča♥TVD♥ |  TS Obrázky
Objevili se další nové stillsky k BD part 2
image hostimage host
image hostimage host
image hostimage host
image host
Více v CČ.↓↓↓↓↓

TVD - Spoilers Meredith, Alaric and Elena

27. srpna 2012 v 19:19 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články
Jakou roli bude plnit Meredith ve Vampire Diaries teď, když je Alaric pryč?
Jedním slovem - komplikované. "Ze začátku se Meredith snaží udržet nad vodou, když zjistí, že se ocitla v nadpřirozeném světě, se kterým se nikdy nehodlala zaplést," říká výkonná producentka Julie Plec. "Musí se rozhodnout, zda se do toho vrhne a přijme to, nebo se od toho vzdálí a řekne ostatním: 'Hej, proč mi s tím nedáte pokoj?' Budeme ji trochu vídat na začátku série."

Jak dlouho potrvá, než Elena přijme sebe
samu jako upírku?

Ne dlouho. Jakmile začne její přeměna, není cesty zpět. Naštěstí má u sebe hromadu přátel, kteří si s tím vším už prošli. V premiérové epizodě si Stefan s Elenou upřímně promluví o svých silných a slabých stránkách. Také ji dá nový prsten vyrobený speciálně pro ni od Bonnie.



Phoebe Tonkin will be Hayley!

26. srpna 2012 v 16:59 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články

Niečo nové o postave, ktorú bude hrať Phoebe Tonkin v TVD? Nemôžem sa dočkať, až ju uvidím späť v televízii.
Rozprávali sme sa s nádhernou novou vlkolačicou o jej postave Hayley a Phoebe nám povedala, že môžeme očakávať, že pôjde proti Klausovi: "Tak trochu hovorí skôr než myslí. Hlavne to platí pri ľuďoch, ktorí sú pravdepodobne nebezpeční. Myslím si, že jej dlhý jazyk ju môže dostať do problémov." Bohužiaľ, Phoebe neuvidíme v spoločných scénach s jej najlepšou priateľkou Claire Holt, ktorá stvárňuje v seriáli Rebeku. Počuli sme, že pôvodná upírka bude v seriáli chýbať počas niekoľkých epizód (môžte za to viniť jej brata Klausa)

Již předtím jsem vám zde psala, že se ve 4. sérii objeví nová postava Hayley. Nyní už i víme, kdo bude tuto novou postavu hrát! Bude ji ztvárňovat velmi známá herečka - Phoebe Tonkin, která v poslední době zářila v nyní již zrušeném seriálu The Secret Circle, jehož prodentem je i producent Vampire Diaries - Kevin Wiliamson, který nedávno řekl, že by Phoebe rád viděl v nějakých epizodách Vampire Diaries.
Hayley je popisovaná jako neuvěřitelně sexy a divoké děvče, které má společnou minulost s Tylerem. S Hayley se poprvé potkáme ve 3. epizodě 4. série

Vymazané scény ze 3. serie + bonusy

25. srpna 2012 v 18:19 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Videa
A hned po nepovedených záběrech tu máme i vystřižené scény, v pokračování naleznete další bonusy z DVD:

Spoilers

24. srpna 2012 v 19:29 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články
Výkonná producentka Julie Plec prozradila portálu TV Line něco o průběžném stavu milostných trojúhelníků a o možném dalším, ve kterém se objeví i Jeremy.
ELENA / DAMON / STEFAN - Elenina přeměna v upírku - a návrat všech vzpomínek, které ji Damon vymazal - bude mít velmi výrazný dopad na její vztahy s oběma bratry. "Během toho, jak se bude měnit na tuto novou osobu, se ji bude vše, co si prožila s Damonem i se Stefanem, jevit v jiném světle," říká Julie. "Tyto okolnosti, které jsou více jak strašné, způsobí, že všichni tři se o sebe začnou více starat, jejich debaty a hádky budou mnohem intenzivnější a jejich láska bude tak hluboká, jak je to jen možné."
I když se Damon vátí ke svému chování z 1. série, "rozhodně to není konec Deleny, čehož se mnozí fanoušci obávají," ujišťuje nás Julie. "Vlastně je to do jisté míry jen začátek začátku". Ale jen kvůli tomu, že si Elena nyní pamatuje Damonovo vyznání lásky a to, že ho potkala jako prvního, nezačne najednou litovat rozhodnutí, zůstat se Stefanem. "Nechci, aby byla přelétavá," říká Julie Plec. "Během toho, jak se bude snažit porozumět hlavně sobě samotné, jejímu přátelství s Damonem, budou pro ni tyto nové informace velice důležité."

The Vampire Diaries: Season 3 - Bloopers

23. srpna 2012 v 19:14 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Videa
Tak a je to tady! Mlčící Objevilo se pár nepovedených scén ze 3. série. Ty scény jsou naprosto perfektní, dost jsem se u nich zasmála, takže doporučuji zkouknout Mrkající

Spoiler The Vampire Diaries (4.seasons)

21. srpna 2012 v 15:33 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články
- Stefan bude jezdit na motorce a předvede své vzbouřenecké já. "Jezdím na motorce každý den a jsem rád, když můžu pálit gumy Jezdím na Triumph , takže doufám, že Stefan dostane něco podobného.

- Damon bude hledat nového přítele na každodenní popíjení . Pravděpodobně volba padne na Tylera . " Myslím, že Tyler přijme jeho výzmu přijít k baru místo Alarica," říká Trevino. Ian dodává : "Nepřátelé se stanou spojenci."

Spoiler about Delena♥

20. srpna 2012 v 17:00 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články
Objevila se oficiálně potvzrená zpráva, že krev, díky níž byla Elena proměněna v upírku - krev, kterou ji dala Meredith, je Damonova.

Comic-Con 2012 - info from TVD Panel.

19. srpna 2012 v 16:09 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články
Zde jsou nějaké spoilery, které nám prozradili herci na letošním Comic-Conu ke 4. sérii Rozhodně se tedy máme na co těšit!!!

oo1. Nové záběry:
I když produkce 4. série teprve začala, byly fanouškům promítány první natočené scény. V jedné Damon přirazil Matta ke zdi (pravděpodobně kvůli tomu, že byl naštvaný, že Matt přežil autonehodu), ve druhé pak říká Damon Stefanovi větu: "Teď mí svět dalšího quaterbacka. Bravo, bratře."


oo2. Info o 4. sérii:
"Všechno mi připadá tak svěží, tak nové," řekla výkonná producentka Julie Plec. "Je to jako dřív, ale je to tak jiné. Je tam hodně hlubokých a emocionálních věcí." Čtvrtá série se také bude věnovat čarodějnictví - například, kdo naučil Původní čarodějku Esther vše, co zná a ví.

Spoiler about Elena Gilbert!

18. srpna 2012 v 15:17 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články
Výkonná producentka Julie Plec promluvila o tom, proč bude upírství pro Elenu mnohem těžší než pro Caroline.
Každý z Vampire Diaries zvládal svou proměnu trochu jinak. Caroline, přijala upírství jako kachna vodu. Pro Stefana to bylo o něco horší. Nyní bude muset stejnému osudu čelit i Elena. Wetapint Entertainment promuvil s Julie o tom, zda bude Elena následovat svou kamarádku ve stejných šlápějích.

Spoiler about 4 Season!

17. srpna 2012 v 19:41 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články
Co znamená "velká smrt", o níž jsme v poslední době toho tolil slyšeli? Nějaká nápověda, kdo bude obětí?
Neptejte se, kdo zemře, ptejte se na to, kdo bude vrahem. To je to, o čem bdou lidé mluvit ještě následující ráno ...
Budu ráda za jakýkoli spoiler o Vampire Diaries, opravdu nejsem vybýravá.
Ve 4. epizodě nám jeden flashback odhalí "velké tajemství, které změní průběh v sérii pro všechny", prozrazuje Julie Plec (výkonná producentka).

Breaking Dawn | Part 2 - Posters!

16. srpna 2012 v 17:29 | ♥Verča♥TVD♥ |  TS Obrázky
Na internetu se objevili úžasné plakáty k Breaking Dawn part 2! Na prvních dvou jsou Cullenovi.
Ostatní plakáty jsou z klanů úpírů, kteří přijdou Cullenovým pomoct (Amazonská smečka, smečka z Denali, Rumunská smečka...)


The Vampire Diaries - spoiler TV Line

14. srpna 2012 v 18:46 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články
O tom, proč je velký špatný Klaus stále nablízku:
"Řeknu vám něco, co jsem dosud ještě nikdy neřekla: Našim záměrem bylo zabít Klause na konci 3. série. "připouští Julie. "Tuto postavu jsme vytvořili minulý rok a našim záměrem bylo to, aby po dlouhém a namáhavém roku plného snahy přemoci a porazit darebáka, naši hrdinové zvítězili a Klaus by už víc nebyl. Ale když máte takového dobrého herce, který je silným způsobem propojen se svou postavou jako je Joseph Morgan, musíte nechat příběh vyvíjet. Někde v polovině 3. série jsme se rozhodli, že jsme ještě s Klausem / Josephem neskončili. Také jsme neskončili ani s Původní rodinou, protože teď, když máme Rebeku a Kola, můžeme toho ještě hodně říct. Někdy (jako scenárista) zabijete postavu, protože už nevíte, co s ní máte dělat a někdy ji zabijete kvůli tomu, že její smrt výrazně ovlivní vaše další postavy. Ale pokud zabíjíte postavu, která je pro váš příběh tak skvělá, děláte chybu. Proto jsme museli udělat v našem příběhu otočku o 180 ° a tak jsme přišli s myšlenkou výměny těl. Takže jsme Klause zabili a pak se ukázalo, že se tak nestalo. "

4th season will have 23 episodes!

13. srpna 2012 v 15:27 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články
Objevila se potvrzená informace, že 4. série bude mít o jednu bonusovou epizodu více, než obvykle - tedy 23 epizod. Jak víme, v 1., 2. i 3. sérii bylo pouhých 22 epizod.

Nový dess pro blog: http://twilight666.blog.cz

11. srpna 2012 v 15:14 | ♥Verča♥TVD♥
Tak jsem si po dlouhé době nastavila nový dess. Tentokrát to je s Kim Heenimkem z mojí oblíbené skupiny Super Junior! Snad se vám bude líbit, jak SBénkům, tak i návštěvníkům mého bločku. Do komentářů můžete psát svoje názory (mohou být jak kladné tak i záporné) Budu ráda za jákékoli vaše názory.Smějící se

New fan made posters - 4.season

10. srpna 2012 v 15:45 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Stills

The Most Important spoilers for 4th season!

8. srpna 2012 v 21:26 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články
Objevilo se 10 nových velkých spoilerů ke 4. série! Některé spoilery nám jsou známé, jiné zase ne.
oo1. Naše hrdiny čeká poslední ročník na základní škole v Mystic Falls.
oo2. Tato série se bude nazývat "rokem změn".
oo3. V této sérii se dočkáme více Delena momentů.
oo4. Tatia Petrova se v této sérii může objevit.
oo5. Je jisté, že se v této sérii potkáme s otcem Bonnie.
oo6. Klaus bude naštvaný na Rebeku za to, že zničila Petrovu pokrevní linii.
oo7. Klaus bude v Tylerově těle pouze 2-3 epizody, poté se vrátí zpět do svého těla.
oo8. Objeví se tři nové postavy: April Young, Pastor Young, Connor Owens.
oo9. Connor a April se poprvé objeví ve 2. epizodě 4. série.
o10. Pastor Young nebude rozhodně žádné zlatíčko. Bude se snažit obyvatelům Mystic Falls prozradit tajemství upírů.
© twilight666.blog.cz|2009 - 2013