Prosinec 2012

The Vampire Diaries - Season 4 - New Generic Promo "Good Life"

31. prosince 2012 v 18:50 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Videa

Přeji Všem návštěvníkům mého blogu i mým Affískům krásný Nový Rok a užíjte si Silvestra!

Objevilo se toto promo pro 4. sérii The Vampire Diaries! Je naprosto úžasné!

What will happen with the main love triangle?

30. prosince 2012 v 15:49 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články
Čeho se můžeme dále dočkat mezi Elenou a Damonem? Co se mezi těmi dvěmi bude dít? Portál E!Online nám poskytl jeden kraťoučký spoiler.
Co bude dál s milostným trojúhelníkem v The Vampire Diaries?
Lepší otázka by byla, co dalšího čeká tuto trojici v hlavním milostném trojúhelníku. V nadcházejících epizodách mohou fanoušci očekávat nějaké další žhavé momenty mezi Elenou a Damonem. Momenty, které nemohou nechat Stefana nepovšimnutého. Vrcholu se dočkáme již v 6. epizodě.

Delena dance & Christmas in Mystic Falls

28. prosince 2012 v 16:03 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články
Viete niečo o tom, čo sa chystá pre Delenu ??
Čo tak návrat naspäť k jednému z najpamätnejších okamihov tohto páru, keď tancovali na slávnosti Miss Mystic Falls v prvej sérii? Títo dvaja sa opäť nájdu na tanečnom parkete počas slávnosti a tentokrát medzi nimi nebude stáť Stefan (metaforicky). Čo ešte k tejto epizóde? Vážne napätie medzi Elenou a Caroline. Hmm… mohli by tieto dva spoilery spolu súvisieť?
Mystic Falls už čoskoro ovládne čaro Vianoc! Hoci v tejto epizóde (4×09) nenájdete zmienku o tomto sviatku kvôli podivnému časovému priebehu (je v Mystic Falls ešte stále rok 2010??), pred vianočnou pauzou vo vysielaní uvidíme epizódu s motívom zimnej rozprávky. Všade bude plno radosti, šťastia a všetkých týchto príjemných vecí: "Je to naozaj prekrásne." hovorí Candice Accola (Caroline). "Miesto nakrúcania bolo úžasné a je to naozaj veľmi šialená a významná epizóda, v ktorej sa toho veľa udeje. Všetko je také aké by malo byť - perfektné, úžasné a bezproblémové. Na konci epizódy budeme všetci s úsmevom na perách popíjať kakao." (dodatok: Candice je mizerná klamárka)

New Promo Photo for 4th season!

27. prosince 2012 v 18:30 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Obrázky
Objevila se tato nová promo fotka pro 4. sérii, na které vidíme tři Původní - Rebeku, Elijaha a Klause :) Škoda jen té kvality, no...
image host


The Vampire Diaries Big Spoilers!

26. prosince 2012 v 19:03 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články
Dostane se nová postava Hayley mezi mou nejoblíbenější Vampire Diaries dvojici - Caroline a Tylera?
Naštěstí pro fanoušky týmu Forwood, Hayley bude mít na starosti úplně jiné věci, než je zdržování se kolem svého starého kamaráda Tylera. "Hayley není v seriálu proto, aby se vmísila do jiných vztahů", vysvětluje Phoebe Tonkin (Hayley). "Je to divoška, prostě se jen ráda zdržuje při chlapech!" Tak proč tedy vlastně zavítá do Mystic Falls? "Snaží se zjistit něco o své minulosti a v městě najde lidi, kteří mají informace o tom, co se chce dozvědět," odpovídá Phoebe. Vzhledem k tomu, že je vlkodlačice, měli by si tito lidé dávat pozor!
Dalších několik spoilerů v CČ↓↓↓

Bonnie's father is coming to Mystic Falls!

25. prosince 2012 v 22:41 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články
A je to oficiální - v této sérii ve Vampire Diaries se potkáme s otcem Bonnie, který byl po celou dobu existence seriálu spíše pozapomínaný.
Jak nás informují stránky TV Guide, do role Rudyho Hopkince (otce Bonnie) byl obsazen herec Rick Worthy.
"Už je ten pravý čas," - řekla nám výkonná producentka seriálu Julie Plec, když jsme se ji zeptali na nějaké informace o otci naší čarodějnice Bonnie. "Tento rok je rokem změn. V této sérii se spousta věcí změní - poslední ročník na střední škole, z našich hrdinů se stávají maturanti, a my máme bohatou zásobu nápadů toho, co bychom jim postavili dále do života".

Od samotného vzniku seriálu se o otci Bonnie v seriálu zmiňovali jen zřídka, jelikož on nebyl ten, který by podporoval nadpřirozenou moc kolující v jeho rodině. Nakonec se po těch letech držící se stranou snaží Rudy Bonnie ochránit před nebezpečími číhajícími v Mystic Falls. Myslíme si, že už je načase.

Will be Jeremy next vampire hunter?

25. prosince 2012 v 21:42 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články
Na facebookové stránce Ian Somerhalder Sk / Cz se objevila tato fotografie, na které je vidíme promo fotku s Jeremym, která se nedávno objevila, no a když se pořádně podíváte, všimnete si jeho tetování na ruce - úplně to stejné tetování, který Jeremy viděl na konci 2. epizody 4. série na ruce lovce upírů Connora. V tomto synopsisu ke 3. epizodě se píše: 'Connor pokračuje ve svém hledání, aby odkryl tajemství města Mystic Falls a snaží se přesvědčit Jeremyho, aby s ním spolupracoval ..." Podlé té promo fotky je díky tomu tetování snad jasné, že se Connorovi nakonec podaří Jeremyho přesvědčit. Ještě si můžete všimnout, že na promo fotce Jeremy drží v ruce dřevené kolíky - kolíky, jimiž může zabít upíra. No.. jestli to takhle bude, tak se rozhodně máme na co těšit!


Dvě nové promo fotky ke 4x04

23. prosince 2012 v 17:19 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Stills
Lovec upírů Alexander, který bude ve flashbacku. Máme tady ukázku dvou fotografií, na níž je právě lovec upírů.
↓↓↓
http://twilight666.blog.cz
http://twilight666.blog.cz

The Vampire Diaries / Promotional Photos / 4. Season Tyler, Caroline and Klaus

22. prosince 2012 v 19:58 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Obrázky
V The Vampire Diaries nemám jen zamilovaný trojúhelník Damon, Elena, Stefan, ale taky Caroline Tyler a Klaus! Máme se na co těšit!
http://twilight666.blog.cz

Some Spoilers about episode 4.04 - "The Five"

21. prosince 2012 v 16:50 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články
(Omlouvám se, že přidávám staré články, ale vůbec nestíhám a v rozepsaných toho mám hodně!)
http://twilight666.blog.cz
1. Damon a Elena zamíří na párty bratrstva nazvanou Murder House, na kterou se hosté obléknou jako jejich oblíbení vrazi nebo oběti.
2. Elena se vykašle na lesní zvířátka a bude si užívat výhodu toho, že je upírka.
3. Stefan vyzpovídá Klause, což povede k flashbacku z 12. století ke skupince lovců upírů, k lovci Alexandrovi a jeho vztahu s Rebekou, což dost překvapí Stefana.
4. Rebekah bude litovat jejího pokusu utopit Matta a Elenu a proto se bude snažit koupit si Mattovo odpuštění. Samozřejmě, Mikaelsonovi mají spoustu peněz a tak koupí Mattovi nové luxusní auto.
5. Zach Roerig (Matt) o jeho novém autě řekl: "Je to úplně nový model Ford F150, má pohon na všecha čtyři kola a je modrý."

Julia Plec: Interviews on Twitter + Spoilers

21. prosince 2012 v 11:47 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články
(Omlouvám se, že přidávám staré články, ale vůbec nestíhám a v rozepsaných toho mám hodně!)
http://twilight666.blog.cz
Rozhovor na twitteru s Julií Plec samozřejmě o TVD a k tomu nějaké nové spilery.
Víme, že se snažíte urdžet rovnováhu mezi Delenou a Stelenou, ale ke konci 4. sérii by se už mohlo vědět něco přesnějšího ne?
- Ano.
Uvažujete v této sérii o nějakém plese?
- Samozřejmě bude. Už teď se můžete těšit na 80. léta.
Už víte, jak asi ukončíte seriál? I když brzy to asi nebude, že?
- Kevin a já už jsem si o konci povídali.
Skutečně bychom ale chtěli vědět, jestli se Klaus vrátí už v druhém díle a také nějaké scény s Caroline by mohl mít.
- Klaus se vrátí až v třetím díle a už má připravenou i nějakou tu pomstu, co se týče Caroline? No měli byste ještě doufat!

TV Guide: The Vampire Diaries cast interview

19. prosince 2012 v 14:45 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články
(Omlouvám se, že přidávám staré články, ale vůbec nestíhám a v rozepsaných toho mám hodně!)
THE VAMPIRE DIARIES
- na obrazovky sa vráti 11. septembra (září) -
Je dosť zlé už to, že sa Elena Gilbert (Nina Dobrev) musí rozhodnúť či premenu v upíra dokončiť alebo nedokončiť potom, ako sa utopila, snažiac sa zachrániť chudáka Matta (Zach Roering) vo finále tretej série. Ale keď sa The Vampire Diaries vrátia na obrazovky, bude si musieť vybrať - znovu! - medzi jej krvilačným priateľom Stefanom (Paul Wesley) a jeho "zlým" bratom Damonom (Ian Somerhalder). Sexy trio môžeme pozorovať v tejto sérií plnej zvratov.

Will be Miranda Gilbert back in Vampire Diaries?

18. prosince 2012 v 17:06 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Věci
(Omlouvám se, že přidávám staré články, ale vůbec nestíhám a v rozepsaných toho mám hodně!)
http://galeria.vampirediaries.pl/albums/userpics/10010/normal_a2yrmtscqaatvoe.jpg
Nedávno se na internetu objevila tato fotografie, na niž můžeme vidět nové postavy, které uvidíme v nové sérii The Vampire Diaries. A jedno nemalé překvapení! Měli bychom znovu vidět biologickou matku Jeremyho - tedy nevlastní matku Eleny - Mirandu Gilbert! Není známo, zda ji uvidíme jako ducha (jistě si pamatujete, že Jeremy má schopnost vidět duchy) nebo zda ji uvidíme jen ve flashbacích. No, necháme se překvapit...

"New" Elena is coming in 4th season of Vampire Diaries!

17. prosince 2012 v 17:20 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články
(Omlouvám se, že přidávám staré články, ale vůbec nestíhám a v rozepsaných toho mám hodně!)
Stránka EW se s námi podělila o nějaké změny, které nás čekají ve 4. sérii Vampire Diaries týkající se spíše Eleny. ... že proměna Eleny v upíra je jediný změna? V žádném případě! Změnu také čeká Elenin šatník!
Elenina chuť k jídlu není zdaleka jediná věc, která se změní teď, když je z Eleny upír. Její šatník také čeká pořádná proměna! "Dáváme ji trochu více sofictikovaný vzhled," prozradila nám návrhářka kostýmů Leigh Leverett, která nám také vysvětluje, že Elenu nyní uvidíme více v šatech a nádherných lodičkách, než v jejích obvyklých džínách a halence - jak jsme ji doposud vídávali. A pokud jde o to, aby si Elena vybrala k jejímu outfitu nějaké hezké doplňky, bude mít k dispozici šperkovnici všelijakých náhrdelníků, prstýnků apod. "Elena nosila pouze náhrdelník se sporýšem, který dostala od Stefana, takže si nemohla vybírat. Leigh Leverett také dodala, že Elenu více uvidíme v různých náhrdelnicích apod. Samozřejmě, představitelka Eleny - Nina Dobrev, se tato skutečnost moc líbí, protože miluje šperky.

New Character - Nandi & Charlotte

16. prosince 2012 v 19:36 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články
(Omlouvám se, že přidávám staré články, ale vůbec nestíhám a v rozepsaných toho mám hodně!)
Objevily se další informace o dvou nových postavách, které by se měli objevit ve Vampire Diaries.
Opravdu se nemohu dočkat nových postav a jsem zvědavá, kdo je bude hrát :-)
Nandi - je 50ti roční čarodějnice, jejiž babička kdysi provedla kouzlo pro Damona. K provedení toho kouzla pro Damona bylo zapotřebí mnoho lidské krve. Damon nyní potřebuje někoho, kdo by pro něj toto kouzlo mohl zopakovat. Když mu Nandi řekne, že neví, jak toto kouzlo uskutečnit, začne ji Damon vyhrožovat v jeho obvyklém stylu. Čarodějnice mu ale přísahá, že mu nemůže pomoci a opouští flustrovaného upíra. Není zatím známo, o jaký druh kouzla by se mělo jednak. V 8. epizodě se ale pravděpodobně něco stane, když Damon potřebuje něčí pomoc.
Charlotte - je ex-přítelkyně Klause, který ji přeměnil před devíti lety. Charlotte je 20 let a je "trochu ledabylá a roztržitá, ale krásná a provokativní." Charlotte by se s Klausem měla opět setkat.

Julie for EW about 4x02 Memorial

14. prosince 2012 v 15:46 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Články
(Omlouvám se, že přidávám staré články, ale vůbec nestíhám a v rozepsaných toho mám hodně!)
Proč bylo kolem Eleniném krmení se tolik řečí?
Tak trochu jsme odkazovali na knihy, ale také na upírský folklór obecně. Pokud se na tuto věc podíváte v přeneseném významu, zjistíte, že se jedná o velmi intimní výměnu tělesních tekutin. Takže si z toho můžete vyčíct, co chcete.
Takže bychom to mohli považovat za něco jako upírský sex nebo bychom možná neměli jít až tak daleko?
Je to něco jako nahé mazlení dvou upírů.
Zůstane to bez následků?
Ne. Elena nevěděla, co dělá, ale Damon to věděl moc dobře. To je přesně to, co řekl Stefan: Znamenalo to něco pro něj, takže ot něco znamená i pro mě.

Kdy zjistíme, co znamená Connorovo tajemné tetování, které viděl Jeremy, ale Matt ne?
O tomto tetování se dozvíme něco bližšího koncem 4. epizody.

The Vampire Diaries / Stills / 4x04 The Five

12. prosince 2012 v 15:42 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Stills
Objevilo se 5.nových stillsků ke 4.sérii a epizodě s názvam ''The Five''. V celém článku můžete nalézt další tři fotografie.
(Omlouvám se, že přidávám staré články, ale vůbec nestíhám a v rozepsaných toho mám hodně!)
vd-online_blog_cz1~770.jpgvd-online_blog_cz2~706.jpg

The Vampire Diaries ~ 4x03 "The Rager": Promos

10. prosince 2012 v 16:01 | ♥Verča♥TVD♥ |  VD Videa
Proma k 3. epizodě The Vampire Diaries. Jak americké krátké i prodloužené, tak i kanadské. K videím máte i překlad!
(Omlouvám se, že přidávám staré články, ale vůbec nestíhám a v rozepsaných toho mám hodně!)
↑↑↑
Connor: Tvoji přátelé jsou pijavice!
.:: PŘÍŠTÍ ČTVRTEK ::.
Elena: To je lovec.
.:: NOVÉ ZLO JE ZDE .. ::.
Damon: Najdu ho a sním ho.
↑↑↑
Connor: Kdo z tvých středoškolských kamarádů je pijavice?
.:: PŘÍŠTÍ ČTVRTEK ::.
Elena: To je lovec.
.:: TO JE HROZBA ... ::.
Stefan: Drž se od toho chlapa co nejdál.
.:: ZE STAROVĚKÉ SPOLEČNOSTI ... ::.
April: Nečelil jsi už i většímu zlu?
Damon: Najdu ho a sním ho.
Klaus: Je na tobě něco víc, než se jen na pouhé oko zdá.

↑↑↑
Stefan: Teď je jedna z nás.
.:: V DALŠÍ EPIZODĚ THE VAMPIRE DIARIES :::
Connor: Najdi mi upíra. Budu ho trénovat a naučím tě to, co dělám.
Connor: Kdo se na tobě krmí?
Matt: Nevím, o čem to mluvíš. Netuším, odkud se to tam vzalo.
Connor: Kdo z tvých středoškolských kamarádů je pijavice?
Matt: Rebekah Mikaleson.
Connor: Děkuji. Až se probudíš, už tady nebude.
© twilight666.blog.cz|2009 - 2013