Julie Plec: Ještě to s Elenou nevzdávejte! + Spin - Off

26. srpna 2013 v 18:52 | ♥Verča♥TVD♥ |  The Vampire Diaries - The Originals News
Po týdnu tu máme další rozhovor, tentokrát přímo s Julie Plec. A dokonce i něco málo prozradila ;) Zmínila jak 4.řadu Deníků, tak spin-off The Originals.Julie_Plec

Výkonná producentka Julie Plec nás nechává nakouknout do zákulisí zbytku série Upířích deníků, včetně Eleniny emocionální horské dráhy a rozřešení některých neukončených vztahů.
Upíří deníky mají do 18. dubna pauzu, ale myslím, že budete souhlasit, že se to zdá až příliš dlouhé. S blížícím se finále a všemi těmi nezodpovězenými otázkami na obzoru jsme nemohli čekat, až se seriál vrátí na obrazovky. SheKnows se sešla s výkonnou producentkou Julie Plec, aby zjistila všechny šťavnaté detaily o tom, co můžete očekávat v této sérii i potom.
Elena na tom bude hůř před tím, než se zlepší
SheKnows: Hodně lidí chce, aby Elena (Nina Dobrev) znovu zapnula svou lidskost, ale co si myslíš o nové, podlejší Eleně?
Julie Plec: Jako scénáristka a někdo, kdo miluje vytváření nových, čerstvých věcí, to miluju. Milujeme zlou Elenu, protože je to jiné. Je to jiskra zábavy. Je podlá, nekompromisní a nemilosrdná a samozřejmě se to nejdřív zhorší, než se to zase zlepší. Pokaždé, když vidím sestřih našeho seriálu, cítím, že je to nové a svěží. Teď ale i vím, že riskuju odcizení lidí, kteří jsou tradicionalisté a puntičkáři a mají svou hrdinku rádi čistou a nevinnou. Není to něco, v čem bychom ji nechali navždy. Myslím, že všechno tohle je součástí cesty. Když jsme se rozhodli přeměnit Elenu na upírku, nechtěli jsme, aby to bylo jednoduché. Nechtěli jsme, aby to byla hračka. Potřebovali jsme, aby projela celou horskou dráhu emocí a takových zkušeností, aby nebyla jen samé "Jsem upírka, jsem šťastná, tak pojďme pařit." Věděli jsme, že jsme ji chtěli vzít na temnou stranu tak moc, jak to jen šlo a tam teď taky je, ale jde o horskou dráhu. Jednou jsi dole, jednou nahoře. [moje pozn.: roller coaster je asi jejich další oblíbené slovo :D]

SK: Je jasné, že Elena se dá temnější cestou. Co pro ni chystáte?
JP: Co pro ni právě teď chystáme, tak upřímně, jsou tady ti dva kluci, kteří ji víc než cokoli jiného chtějí napravit. V příští epizodě, stejně jako v několika dalších, naverbují pár jejích přátel, aby se k ní dostali emocionálně, ať už přes nostalgii, vzpomínky nebo když ji záludnými triky konfrontují ohledně věcí, ke kterým v minulosti něco cítila. Opravdu chystají drsný zásah, chopí se čehokoli, aby ji prolomili.
SK: Zatím jsme viděli upíry, vlkodlaky, hybridy, čarodějnice a čaroděje. Můžeme se v budoucnu těšit na další nadpřirozené bytosti?
JP: Stále o tom přemýšlíme a čím dál častěji jsme na rozpacích. Tady je náš oblíbený příběh z první série: zkusili jsme z Mattovy mámy udělat sukubu [druh ženského démona - svádí muže a souloží s nimi, přičemž je může vyčerpat až k smrti, pozn. překl.], natočili jsme to a napsali o tom tři skripty. Když jsme to poprvé viděli, uvědomili jsme si, že to není ono, že to do našeho seriálu nezapadá. Nevypadá to, jako bychom byli v tom správném sci-fi světě. Neříkám, že nikdy neuvidíme nějaké další tvory, ale prozatím se v této oblasti držíme při zemi.
Mrtví se možná vrátí
SK: Vrátí se některé postavy, které v předchozích dílech zemřeli, zpátky na scénu nějakým nadpřirozenějším způsobem - konkrétně Jeremy?
JP: Vzhledem k tomu, že série je o Silasově touze porazit upíry z druhé strany a pustit všechny nadpřirozené bytosti zpět na Zemi, myslím, že je docela bezpečné prozradit, že jeho plán nebude úplně zmařen. S trochou štěstí budou naši hrdinové schopní ho porazit a zabránit nadpřirozené apokalypse. Rozhodně si myslím, že uvidíme pár známých tváří, než série skončí. Myslím, že to možné je, protože se snažíme Eleně získat zpět její lidskost, takže některé věci z její minulosti, které lidskost představují, bychom mohli znovu zahlédnout.
SK: Elena není jediná, kdo bojuje s temnou stranou; vypadá to, že i Bonnie se možná vydá nebezpečnou cestou. Co chystáte pro její postavu?
JP: Bonnie je uprostřed velmi nebezpečné cesty, protože se během hledání mentora a někoho, kdo by jí mohl pomoct porozumět její magii a naučit ji používat, nechala zmanipulovat a ovládat pomocníkem našeho velkého zloducha. Co chtěla udělat a v co doufala, že udělá, bylo překonání toho ovládání. Po pauze v 19. epizodě uvidíme rozsah kontroly, jakou nad ní Silas ještě může mít a co to s ní udělá. Nakonec Bonnie je vždycky čestná a udělá tu správnou věc, a když neovládá svou vlastní magii a chování, tak začne opravdu tvrdě bojovat, aby se z toho vlivu dostala.
Co čeká dál Klause?
SK: Slyšeli jsme, že kvůli The Originals opouští Joseph Morgan The Vampire Diaries. V seriálu hraje stěžejní roli. Chystá se ho zabít Silas? Jak Klaus zemře?
JP: Ne. Klaus odejde z Mystic Falls, aby sledoval tajemství, které ho zavede do New Orleans. Myšlenka je taková, že i když se do Mystic Falls nutně nevrátí, aby se spin-off posunul dopředu, rozhodně to nebude naposled, co ho v Mystic Falls uvidíme. V průběhu série ho uvidíme víckrát. Samozřejmě pokud spin-off nebude, zůstane tam a bude se s Caroline mstít.
Klaus je nesmrtelný. Jediné, co by ho mohlo zabít, je kolík z bílého dubu. Pokud někdy zemře, tak všichni naši hrdinové zemřou společně s ním. To rozhodně zajišťuje jeho dlouhověkost.
SK: Jak si bude spin-off The Originals stát mimo Upíří deníky?
JP: Je to všechno v podobném tónu a založené na lidských emocích: láska, rodina, ztráta, zrada, přátelství. Myslím, že je to víc jako hluboce dramatické rodinné nadpřirozené drama. Původní rodina a jejich dynamika mezi sebou je to, co ten seriál řídí, centrem je Klaus: výbušný, egoistický, temperamentní a nepředvídatelný. Je to o tom porozumět, díky čemu funguje a o jeho sourozencích, kteří se snaží udržet ho na uzdě.
Kdo skončí s kým?
SK: Kdyby sis musela vybrat, co bys ráda, aby se v seriálu ohledně vztahů stalo? Dala bys Elenu dohromady se Stefanem, s Damonem nebo ani s jedním z nich? Viděla bys ráda shledání Tylera a Caroline? A co Bonnie a Jeremy?
JP: Nikdy bych nebyla tak masochistická, abych tohle prozradila nahlas, byla bych zmasakrována fanoušky na Twitteru. Chci, aby seriál fanoušky dál vzrušoval, bavil a fascinoval. Chci, aby na to lidi přišli a viděli, jestli se jejich oblíbený vztah vyvine nebo ne. Je mi jedno, že mou prací je psát dobré milostné příběhy. Nesnažím se v seriálu zvěčnit moje vlastní záměry ohledně toho, kdo by měl s kým být.
Myslím, že Caroline a Tyler toho mají hodně nedořešeného. Byl od ní odtržen celkem narychlo a musel zmizet, takže bych nikdy nechtěla věřit tomu, že to bylo naposled, co jsme je viděli spolu.
Bonnie a Jeremy teď mají tu největší překážku v tom, že on je mezi mrtvými, ale ani z její strany nedošlo k řádnému uzavření jejich vztahu. To je něco, co by lidem nevadilo vidět, pokud by se naskytla příležitost.

http://www.the-vampirediaries.cz/
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama
© twilight666.blog.cz|2009 - 2013