The Vampire Diaries - The Originals News

The Originals: Spoiler about Rebekah

26. srpna 2013 v 19:04 | ♥Verča♥TVD♥
Blížíme se k velmi očekávané epizodě The Originals. Pokud nový spin-off dostane zelenou, připojí se Rebekah ke svým bratrům v New Orleans - ale její role v epizodě, která bude odvysílána 25. dubna, bude minimální. Jak možná víte, Claire Holt byla poslední z Původních, která podepsala smlouvu pro tento nový seriál a scénář byl již hotový, když Claire podepisovala smlouvu. Fanoušci Rebekah se nemusí bát - pokud se The Originals dostane do vysílání (ze zdrojů CW o tom slyšíme jen dobré zprávy), tak mají tvůrci seriálu v New Orleans s Rebekah velké plány.

The Originals - Ekka Darville as Diego

26. srpna 2013 v 18:57 | ♥Verča♥TVD♥
V spin-offe The Originals sa môžeme tešiť na nového člena castu.
Ekka Darville bude hrať postavu Diega. O tejto postave zatiaľ nič viac nevieme, takže sa musíme nechať prekvapiť.
Ekka je austrálsky herec, ktorého môžete poznať zo seriálov Terra Nova, Spartakus: Krv a piesok.

Julie Plec: Ještě to s Elenou nevzdávejte! + Spin - Off

26. srpna 2013 v 18:52 | ♥Verča♥TVD♥
Po týdnu tu máme další rozhovor, tentokrát přímo s Julie Plec. A dokonce i něco málo prozradila ;) Zmínila jak 4.řadu Deníků, tak spin-off The Originals.Julie_Plec

Výkonná producentka Julie Plec nás nechává nakouknout do zákulisí zbytku série Upířích deníků, včetně Eleniny emocionální horské dráhy a rozřešení některých neukončených vztahů.
Upíří deníky mají do 18. dubna pauzu, ale myslím, že budete souhlasit, že se to zdá až příliš dlouhé. S blížícím se finále a všemi těmi nezodpovězenými otázkami na obzoru jsme nemohli čekat, až se seriál vrátí na obrazovky. SheKnows se sešla s výkonnou producentkou Julie Plec, aby zjistila všechny šťavnaté detaily o tom, co můžete očekávat v této sérii i potom.
Elena na tom bude hůř před tím, než se zlepší
SheKnows: Hodně lidí chce, aby Elena (Nina Dobrev) znovu zapnula svou lidskost, ale co si myslíš o nové, podlejší Eleně?
Julie Plec: Jako scénáristka a někdo, kdo miluje vytváření nových, čerstvých věcí, to miluju. Milujeme zlou Elenu, protože je to jiné. Je to jiskra zábavy. Je podlá, nekompromisní a nemilosrdná a samozřejmě se to nejdřív zhorší, než se to zase zlepší. Pokaždé, když vidím sestřih našeho seriálu, cítím, že je to nové a svěží. Teď ale i vím, že riskuju odcizení lidí, kteří jsou tradicionalisté a puntičkáři a mají svou hrdinku rádi čistou a nevinnou. Není to něco, v čem bychom ji nechali navždy. Myslím, že všechno tohle je součástí cesty. Když jsme se rozhodli přeměnit Elenu na upírku, nechtěli jsme, aby to bylo jednoduché. Nechtěli jsme, aby to byla hračka. Potřebovali jsme, aby projela celou horskou dráhu emocí a takových zkušeností, aby nebyla jen samé "Jsem upírka, jsem šťastná, tak pojďme pařit." Věděli jsme, že jsme ji chtěli vzít na temnou stranu tak moc, jak to jen šlo a tam teď taky je, ale jde o horskou dráhu. Jednou jsi dole, jednou nahoře. [moje pozn.: roller coaster je asi jejich další oblíbené slovo :D]

SK: Je jasné, že Elena se dá temnější cestou. Co pro ni chystáte?
JP: Co pro ni právě teď chystáme, tak upřímně, jsou tady ti dva kluci, kteří ji víc než cokoli jiného chtějí napravit. V příští epizodě, stejně jako v několika dalších, naverbují pár jejích přátel, aby se k ní dostali emocionálně, ať už přes nostalgii, vzpomínky nebo když ji záludnými triky konfrontují ohledně věcí, ke kterým v minulosti něco cítila. Opravdu chystají drsný zásah, chopí se čehokoli, aby ji prolomili.
SK: Zatím jsme viděli upíry, vlkodlaky, hybridy, čarodějnice a čaroděje. Můžeme se v budoucnu těšit na další nadpřirozené bytosti?
JP: Stále o tom přemýšlíme a čím dál častěji jsme na rozpacích. Tady je náš oblíbený příběh z první série: zkusili jsme z Mattovy mámy udělat sukubu [druh ženského démona - svádí muže a souloží s nimi, přičemž je může vyčerpat až k smrti, pozn. překl.], natočili jsme to a napsali o tom tři skripty. Když jsme to poprvé viděli, uvědomili jsme si, že to není ono, že to do našeho seriálu nezapadá. Nevypadá to, jako bychom byli v tom správném sci-fi světě. Neříkám, že nikdy neuvidíme nějaké další tvory, ale prozatím se v této oblasti držíme při zemi.
Mrtví se možná vrátí
SK: Vrátí se některé postavy, které v předchozích dílech zemřeli, zpátky na scénu nějakým nadpřirozenějším způsobem - konkrétně Jeremy?
JP: Vzhledem k tomu, že série je o Silasově touze porazit upíry z druhé strany a pustit všechny nadpřirozené bytosti zpět na Zemi, myslím, že je docela bezpečné prozradit, že jeho plán nebude úplně zmařen. S trochou štěstí budou naši hrdinové schopní ho porazit a zabránit nadpřirozené apokalypse. Rozhodně si myslím, že uvidíme pár známých tváří, než série skončí. Myslím, že to možné je, protože se snažíme Eleně získat zpět její lidskost, takže některé věci z její minulosti, které lidskost představují, bychom mohli znovu zahlédnout.
SK: Elena není jediná, kdo bojuje s temnou stranou; vypadá to, že i Bonnie se možná vydá nebezpečnou cestou. Co chystáte pro její postavu?
JP: Bonnie je uprostřed velmi nebezpečné cesty, protože se během hledání mentora a někoho, kdo by jí mohl pomoct porozumět její magii a naučit ji používat, nechala zmanipulovat a ovládat pomocníkem našeho velkého zloducha. Co chtěla udělat a v co doufala, že udělá, bylo překonání toho ovládání. Po pauze v 19. epizodě uvidíme rozsah kontroly, jakou nad ní Silas ještě může mít a co to s ní udělá. Nakonec Bonnie je vždycky čestná a udělá tu správnou věc, a když neovládá svou vlastní magii a chování, tak začne opravdu tvrdě bojovat, aby se z toho vlivu dostala.
Co čeká dál Klause?
SK: Slyšeli jsme, že kvůli The Originals opouští Joseph Morgan The Vampire Diaries. V seriálu hraje stěžejní roli. Chystá se ho zabít Silas? Jak Klaus zemře?
JP: Ne. Klaus odejde z Mystic Falls, aby sledoval tajemství, které ho zavede do New Orleans. Myšlenka je taková, že i když se do Mystic Falls nutně nevrátí, aby se spin-off posunul dopředu, rozhodně to nebude naposled, co ho v Mystic Falls uvidíme. V průběhu série ho uvidíme víckrát. Samozřejmě pokud spin-off nebude, zůstane tam a bude se s Caroline mstít.
Klaus je nesmrtelný. Jediné, co by ho mohlo zabít, je kolík z bílého dubu. Pokud někdy zemře, tak všichni naši hrdinové zemřou společně s ním. To rozhodně zajišťuje jeho dlouhověkost.
SK: Jak si bude spin-off The Originals stát mimo Upíří deníky?
JP: Je to všechno v podobném tónu a založené na lidských emocích: láska, rodina, ztráta, zrada, přátelství. Myslím, že je to víc jako hluboce dramatické rodinné nadpřirozené drama. Původní rodina a jejich dynamika mezi sebou je to, co ten seriál řídí, centrem je Klaus: výbušný, egoistický, temperamentní a nepředvídatelný. Je to o tom porozumět, díky čemu funguje a o jeho sourozencích, kteří se snaží udržet ho na uzdě.
Kdo skončí s kým?
SK: Kdyby sis musela vybrat, co bys ráda, aby se v seriálu ohledně vztahů stalo? Dala bys Elenu dohromady se Stefanem, s Damonem nebo ani s jedním z nich? Viděla bys ráda shledání Tylera a Caroline? A co Bonnie a Jeremy?
JP: Nikdy bych nebyla tak masochistická, abych tohle prozradila nahlas, byla bych zmasakrována fanoušky na Twitteru. Chci, aby seriál fanoušky dál vzrušoval, bavil a fascinoval. Chci, aby na to lidi přišli a viděli, jestli se jejich oblíbený vztah vyvine nebo ne. Je mi jedno, že mou prací je psát dobré milostné příběhy. Nesnažím se v seriálu zvěčnit moje vlastní záměry ohledně toho, kdo by měl s kým být.
Myslím, že Caroline a Tyler toho mají hodně nedořešeného. Byl od ní odtržen celkem narychlo a musel zmizet, takže bych nikdy nechtěla věřit tomu, že to bylo naposled, co jsme je viděli spolu.
Bonnie a Jeremy teď mají tu největší překážku v tom, že on je mezi mrtvými, ale ani z její strany nedošlo k řádnému uzavření jejich vztahu. To je něco, co by lidem nevadilo vidět, pokud by se naskytla příležitost.

The Originals: Spoiler about Klaus and Cami

26. srpna 2013 v 18:50 | ♥Verča♥TVD♥
V prvej pilotnej epizóde k The Originals stretne Klaus krásnu a inteligentnú Camille, študentku psychológie z Tulane v New Orleanse.
Rovako ako Elena aj Cami je človek a nie je informovaná o nadprirodzenom svete, ktorý okolo nej prebieha - ignoruje varovania vysielané z Francúzskehj štvrte.
Zameria sa na Klausa ako na inteligentného a zvedavého študenta a zaujem ho hlavne otázkou: Čo robí niekoho zlým? Ak niekto dokáže na túto otázku odpovedať, tak jedine náš Pôvodný hybrid. Ak
bude projekt The Originals úspešný, Cami sa stane pravidelnou členkou obsadenia. (A ešte nejaké dobré správy pre puristov - niektoré scény budú okrem Atlanty natáčané aj v New Orleanse.

The Originals: Spoiler + Cast Info

26. srpna 2013 v 18:48 | ♥Verča♥TVD♥


Som taká šťastná, že sa Daniel Gillies objaví v the Originals. Môžete nám viac povedať o tomto spin-offe?
- Okrem bývalého chránenca Klausa, Marcela, v pilotnej epizóde sa vám predstavia ešte dve nové postavy - čarodejnice Sophie a Davina. Sophie je silný vodca, ktorej mágia bola utlmená, ale plánuje ju opäť priviesť k životu a útočisko našla u Daviny, ktorá má sama o sebe niekoľko démonov.
Kastingy sú v plnom prúde a Acting-Auditions.com informoval, že do projektu The Originals sa hľadajú ľudia, ktorí spĺňajú tieto podmienky:
- herečka po osemnástke, ktorá môže hrať aj šestnásťročnú čarodejnicu Davin.
- žena okolo dvadsiatky, študentka psychológie, ktorá žije vo Francúzskej štvrti - Camille
- ženy medzi 20. - 30. rokom života na úlohu čarodejnice Sophie
- muťi medzi 20. - 30. rokom života na rolu diabolského chránenca Klausa - Marcela.
Natáčanie sa začína 6. marca a bude sa točiť v Atlante a New Orleanse.

The Originals: Daniel Gillies Joins the Cast

26. srpna 2013 v 18:47 | ♥Verča♥TVD♥
Fanúšikovia Vampire Diaries, pripravte sa kňučať nadšením.
Daniel Gillies, ktorý hrá divácky veľmi obľúbeného upíra Elijaha sa pripojí k obsadeniu k potenciálneho spin-offu The Originals.
Gillies si zahrá po boku Josepha Morgana a najnovšieho prírastku Phoebe Tonkin (Hayley).

Daniel Gillies Talks 'TVD' Spin-Off Dreams

26. srpna 2013 v 18:46 | ♥Verča♥TVD♥
Fanúšikovia boli nadšení z dnešného Elijahovho návratu. Bude ohromnou cťou vidieť ťa opäť.
- Aby som bol úprimný, som z toho úplne zmätený. Samozrejme sa cítim nesmierne vďačne, ale nechápem, aký majú všetky vaše adorácie zmysel. Je to zároveň veľmi potešujúce aj ponižujúce.
Čo ťa priviedlo späť do Mystic Falls?
- Hlavne môj brat - ale to je vždy. Elijah si dokáže udržať úzky profil na dlhú dobu, pretože po svojom bratovi upratoval katastrofy už väčšiu časť tisícročia. Tentoraz to nebude výnimkou. Táto súťaž o liek si vyžaduje jeho prítomnosť v Mystic Falls.
Dokážeš sa do tejto postavy ľahko prevteliť?
- Vždy je ťažké vrátiť sa späť. Elijah je veľmi špecifická postava a pri vytváraní postavy som urobil niekoľko charakterových čŕt, pretože som na začiatku nemal žiadny popis toho, aký by mal byť. zakaždým je to oveľa ľahšie. Úprimne, vždy mi to trvalo tak dve - tri epizódy, než som bol na sto percent späť a robil si svoju prácu na plný úväzok.
Aká bola tvoja reakcia, keď si zistil, že účinkuješ v spin-offe?
- Premýšľalo sa o tom už veľmi dlho. Už pred dvoma rokmi o tom Julie viedla konšpiračné teórie. Nikdy som tomu nedával veľkú šancu, ale nakoniec, keď som natáčal pilot, nemohol som tomu ani uveriť. Naozaj je to skvelý projekt. Je to niečo iné, niečo obrovské. takáto príležitosť sa nezahadzuje.
Cítil si pri natáčaní väčší tlak, ako pri točení epizód TVD?
- Nebudem klamať, bolo veľa vecí, ktorých som sa pri natáčaní bál. Je to drahý program a každý chce svoju prácu urobiť čo najlepšie. Celý kolektív je jedna veľká partia, ktorá si spolu vynikajúco rozumie.
Mali ste počas natáčania čas aj na zábavu?
- Je to veľmi zaujímavé. raz ste v decentnej miestnosti, kde sa sústredíte na každé vaše slovo a pôsobíte profesionálne a na druhej strane, tento rok som bol už 4-krát v New Orleans - raz na Silvestra s manželkou, na Super Bowle, kde som stretol Beyonce potom ešte ne jednom stretnutí a ani som si neuvedomil a už som natáčal TVD. Je to dosť rušné mesto. Doslova vami preniká.
Ako by si porovnal The Originals a The Vampire Diaries?
- Nie je to nová epizóda TVD. Ste prijatí do iného sveta s inou mytológiou, ďalším množstvom problémov a nebezpečenstvom. Julie podľa kníh dotočila epizódu s nami v Mystic Falls a tak fanúšikovia nebudú cítiť krivdu. Nebola neuctivá, keď nás zviedla na iné chodníky. Myslím, že to urobila prekrásne, poeticky a sexi.
Čo ťa najviac láka na The Originals?
- Výhou je, že Klaus, Rebekah a Elijah majú už tisícky rokov. Môžme točiť v rôznych časových obdobiach a v rôznych kútoch sveta. Vzhľadom na to, že sú nezraniteľní, tak môžu vyskúšať všetky druhy zábavy. Rád by som videl ako rozvíjajú svoje schopnosti a rád by som sa s nimi pozrel do Ázie. Chcel by som ich vidieť na strednom Východe medzi Vikingami a aj by som možno ľutoval všetky odpovede, ktoré sa za tento čas dozvieme, pretože by sme sa tu už nedostali znova. Nakoniec chcem aby to bolo všetko extrémne vzrušujúce.

The Vampire Diaries: Julie Plec about The Originals

26. srpna 2013 v 18:45 | ♥Verča♥TVD♥
EW: Myšlienka spin-offu tu už kedysi bola. Prečo ste sa ju rozhodli realizovať až teraz?
- Vlastne sme sa o tom bavili dva roky, ale mali by sme na to veľmi krátku dobu. Takto sme mali viac času na sledovanie hercov a vlastne sme sa snažili zistiť záujem o zachovanie ich postáv. Nakoniec sme vycítili, že tento projekt by The Vampire Diaies nemal uškodiť a dostaneme tak možnosť rozšíriť svet postáv.
EW: Čo môžete prezradiť o pilotnej epizóde, ktorá bude odvysielaná 25. apríla?
- Myšlienkou je rad udalostí, ktoré prinútia Klausa vycestovať do New Orleanse a vyriešiť záhadu. Dozvedá sa, že sa niektorí ľudia chcú proti nemu postaviť, čo by uňho mohlo vyvolať úzkosť. Takže Klaus odchádza do New Orleanse, aby zistil, kto je za sprisahaním a čo chce. Pri riešení záhady sa Klaus presunie v spomienkach o niekoľko sto rokov späť a spomína si na budovanie mesta. Tam poznáme Marcela, upíra, ktorý vytvoril celý rad pravidiel a takpovediach vládol nadprirodzenej spoločnosti. A zrazu sa s Klausa stane veľký kráľ nadprirodzenej komunity v New Orleanse.
EW: Obsadili ste už niekoho o úlohy Marcela?
- Nie, ale máme niekoľko kandidátov a do týždňa, alebo dvoch vyberieme.
EW: Ako by ste ho opísali?
- Je to duša spoločnosti. Je diabolský a nebezpečný a je to tak trocha roková hviezda. Je to tvrdý upír, ktorý si vie užívať život vo Francúzskej štvrti.
EW: Zmenilo by sa pôsobisko seriálu, alebo by bolo hlavným mestom New Orleanse?
- Keď sme sa o tom bavili v štúdiu, povedali sme si :" Svojím spôsobom je Francúzska štvrť so svojimi 3000 obyvateľmi v konečnom dôsledku malé mesto" Takže zatiaľ sa sústreďujeme na tento malomestský štýl a prevedenie. Všetci máme určité predstavy.
EW: Fanúšikovia premýšľajú, čo môžu spoločne riešiť Klaus a Hayley (Phoebe Tonkin).
- Všetko je súčasťou veľkého tajomstva. Dovoľte mi povedať, že by v tomto okamihu nikto nemal nič predpokladať, pretože keď to uvidíte, nebude to nič s čím ste rátali.
EW: Chceli by ste pracovať na dvoch seriáloch súčasne?
- Myslím že áno. V skutočnosti sme sa už o tom bavili, pri The Originals mi bude pomáhať Caroline Dries. TVD je skvelá vec, s Caroline som na nej spolupracovala vyše troch rokov, takže viem, že je to skvelá tvorkyňa a seriál pozná. Stále by som bola prítomná, len na Caroline by sa prenieslo viac zodpovednosti. A aj Michael Narrduci by mi bol ochotný pri The Originals pomôcť.

The Vampire Diaries Spoiler about The Originals

26. srpna 2013 v 18:40 | ♥Verča♥TVD♥
Máte nějaké informace o spin-offu k The Vampire Diaries?
Když se spolu Klaus a Hayley vyspali, dává obasazení Phoebe Tonkin ve spin-offu trochu větší mysl. V pilotní epizodě The Originals zjistíme, proč budou vždy propojeni a proč z toho bude mít Elijah takovou radost.

Joseph Morgan Talks the Cure, Klaroline and 'The Originals'

16. srpna 2013 v 19:32 | ♥Verča♥TVD♥

Poďme začať s Caroline a Klausom. Medzi nimi sú stále prejavy lásky a citu, priateľstva a my veríme že sú
tak trocha skúšaní. Nastane medzi nimi nejaká konfrontácia, alebo sa v tomto začarovanom kruhu budú
pohybovať ďalej?
Poviem vám, že ich vzťah je zložitý a v určitom okamihu bude zložitejší ešte viac. Ona je mladá asertívna žena a podľa môjho názoru budú raz musieť čeliť svojim pocitom dobrovoľne, alebo ju k tomu Klaus nejako prinúti. Možno tam bude nejaké ultimátum a začne sa medzi nimi divoký a vášnivý tanec.
Musíme sa vás opýtať na tie Klausove slzy. Nevidíme ich často, ale keď už, sú geniálne. Je to vždy v scenári,
alebo si vždy urobíte kreatívne rozhodnutie?
Neviem či je to vždy v scenári. Proste to nejako vyjadrím. Mám pocit, že tá psychoagresia musí byť niečím vyvážená. Musím ukázať aj jeho zraniteľnú stranu. Ako dieťa nebol milovaný a otec ho nenávidel. Pokiaľ sa jedná o poslednú epizódu, Klaus bojoval o svoj život a tak som si myslel, že takýchto emócií je hoden.

The Vampire Diaries: Spoilers about Elena & The Originals

17. května 2013 v 21:05 | ♥Verča♥TVD♥

Mám tu pro Vás dva menší spoilery :) První je ohledně Eleny a jejího odhodlání najít lék a druhý nám prozradí více o připravovaném spin-offu The Originals :)
Nějaká informace o The Vampire Diaries?
Elena udělá cokoliv aby našla lék a to včetně líbaní s....[spoiler].
Nemůžu uvěřit že Klaus a Hayley se spolu vyspali! Bude to pokračovat ve TVD spin-offu?
Né tak rychle. I když milujeme fakt že Klaus konečně někoho získal, Joseph Morgan říká že toto není příběh, který bude v The Originals pokračovat. ''Protože jsme my tři byli jako první obsazení - já, Daniel Gillies a Phoebe Tonkin - je jasné předpokládat že to bude milostný trojúhelník s Hayley a dvěmi bratry ale je to něco úplně jiného'' říká Joseph, dodává.. ''Byl by to blbý krok kdyby to byla věrná kopie TVD, což spin-off vůbec není.'' No, byla by to legrace..

Claire Holt bude opravdu v ‚The Originals‘

12. dubna 2013 v 18:56 | ♥Verča♥TVD♥
vampire_diaries_claire_holt
Při středečním večeru tu konečně ještě máme oficiální potvrzení od hollywoodreporter.com o tom, že Claire Holt bude účinkovat v potenciálním spin-offu Deníků nazvaný "The Originals".
Bude tedy stejně jako v TVD hrát Rebekah Mikaelson, Klausovu sestru. Spolu s ní budou v potenciálním spin-offu účinkovat Joseph Morgan (Klaus), Daniel Gillies (Elijah), Phoebe Tonkin (Hayley), Charles Michael Davis (Marcel), Daniella Pineda (čarodějka Sophie), Danielle Campbell (čarodějka Davina) a Leah Pipes (Camille).

Camille v ‚The Originals‘ obsazena

12. dubna 2013 v 17:31 | ♥Verča♥TVD♥
leah_pipes
Jak určitě víte, stanice CW chystá na 25. dubna epizodu Vampire Diaries, což bude tzv. backdoor pilot pro spin-off Deníků nazvaný "The Originals". Hodně postav bylo již obsazeno dříve, tak teď tu máme další… postavy Camille se zhostí mladá herečka Leah Pipes.
Camille bude studentka psychologie na vysoké škole a bude studovat chování lidí, kteří si nejsou vědomi, že vedle nich existuje i nadpřirozený svět.
The Originals se budou točit okolo Klause (Joseph Morgan), jenž se vrátí do francouzské čtvrti New Orleans, kterou pomáhal vybudovat. Setká se tam se svým bývalým chráněncem Marcelem (Charles Michael Davis). Dále budou v potenciálním spin-offu účinkovat Daniel Gillies (Elijah), Phoebe Tonkin (Hayley), Daniella Pineda (čarodějka Sophie) a Danielle (čarodějka Davina).
Leah Pipes se narodila 12. srpna 1988 v Los Angeles. Znát ji můžeme například ze seriálů Lost at Home, Life Is Wild a The Deep End, či z epizodních rolí v seriálech Sběratelé kostí, Shark, Drzá Jordan, Posel ztracených duší a Terminator: The Sarah Connor Chronicles.

Marcel v ‚The Originals‘ obsazen

5. dubna 2013 v 18:12 | ♥Verča♥TVD♥
charles-michael-davis
Před pár dny jsme se dozvěděli, že do epizody TVD vysílané 25. dubna a tzv. "backdoor pilotu" pro spin-off "The Originals" byla obsazena jedna z čarodějek. A teď již víme, kdo ztvární Marcela, Klausova bývalého chráněnce…
Dámy a pánové, do role Marcela byl obsazen… Charles Michael Davis! V oné epizodě TVD se Klaus vrátí do francouzské čtvrti New Orleans, kterou před staletími pomáhal vybudovat. Tam se potká právě s Marcelem, svým bývalým chráněncem. Marcel je popisován jako zlý a ďábelský upír, jenž nyní danou oblast ovládá…

Čarodějka v ‚The Originals‘ obsazena

1. dubna 2013 v 18:43 | ♥Verča♥TVD♥


daniella-pineda
Jak určitě víte, stanice The CW plánuje z jedné epizody čtvrté série Vampire Diaries (vysílané 25. dubna) udělat tzv. backdoor pilot pro spin-off TVD nazvaný "The Originals". Teď však byla obsazena jedna z hlavních postav - čarodějku si vystřihne Daniella Pineda.
Daniella se představí již právě v té výše zmiňované epizodě TVD s tím, že pokud si CW objedná Původní jako seriál, byla by hlavní postavou. Přidává se tak k již dřívě ohlášenému Josephu Morganovi (Klaus), Danielu Gilliesovi (Elijah) a Phoebe Tonkin (Hayley). Její role bude tedy čarodějka jménem Sophie, jejíž magie byla utlumena, není však zcela vyhaslá. Je popisována jako sexy žena s prořízlou pusou.
Herečka má mexicko-americké kořeny. Znát ji můžete z filmů "The Fitzgerald Family Christmas" nebo "Midnight Sun". Zahrála si i v jedné epizodě seriálu Homeland, hitu stanice Showtime.

The Originals ~ New Character - 2nd witch Davina

30. března 2013 v 17:58 | ♥Verča♥TVD♥

danielle_campbell
Jen pár dní po obsazení postavy Marcela do spin-offu The Vampire Diaries nazvaného The Originals, byla obsazena další postava, v pořadí už druhé čarodějky. Zahraje si ji Danielle Campbell a poprvé se tato postava objeví již v první epizodě, které se dočkáme 25. dubna.
Danielle ztvární Davinu - mladou a problémovou čarodějku, která byla možná až přehnaně chráněná před samotným světem. Neví, jak svět funguje, což ji dělá skvělou, zároveň ale i nebezpečnou. Je jemná a něžná, né ale bez vlastních démonů.
Pokud si říkáte, že vám je odněkud povědomá, pak ji můžete znát třeba z Disney filmu 'Rande s hvězdou' nebo třeba ze seriálu 'Útěk z vězení', kde si také zahrála.

Bude spin-off Vampire Diaries?

23. března 2013 v 17:50 | ♥Verča♥TVD♥
Původní. Tak by se jmenoval potenciální spin-off Upířích deníků. Cože? Ještě jednou?! On bude spin-off The Vampire Diaries? Co?!
Ano, je to (bohužel, bohudík?) tak. Stanice CW uvažuje o spin-offu, který se zaměří na Původní, respektive na Klause. A vše začne v epizodě vysílané 25. dubna, kdy se právě Klaus vrátí do města, které před staletími pomáhal vybudovat - do francouzské čtvrti New Orleans - aby se opět setkal se svým bývalým (a ďábelským) chráněncem Marcelem. Phoebe Tonkin aneb vlkodlačice Hayley se také objeví. Julie Plec, která napíše scénář k této epizodě, bude na potenciální spin-off spolu s Leslie Morgensteinem a Ginou Girolamovou dohlížet jako výkonná producentka.
Původní jsou první upíři na světě, kteří se v The Vampire Diaries poprvé objevili ke konci druhé série. Mezi fanoušky se stali velmi oblíbenými, za což určitě může zejména Joseph Morgan, kterého známe jako Klause.
Pro Julii Plec to znamená její druhý pilotní projekt na stanici The CW. Už totiž pracuje na rebootu seriálu "Tomorrow People". CW označila potenciální spin-off jako velmi zajímavý a pro spárování na čtvrteční večery velmi vhodný. Loňský rok to zkoušela se seriálem The Secret Circle, který byl po první sérii zrušen. Letos to je Beauty and the Beast, které ale zdaleka nedosahuje takových výsledků, jaké si vedení televize představovalo. Zatím ale tedy není vůbec nic jasné a nevíme, zdali tomuto projektu dá CW zelenou, abychom příští rok mohli sledovat další seriál ze světa Upířích deníků…
 
 

Reklama
© twilight666.blog.cz|2009 - 2013